Joukkueyhteydet
Joukkue Rooli Nimi Yhteys
D-pojat 04 Joukkueenjohtaja Junttila Hannu @: hannu.junttila@kotinet.com
tel:
B-pojat 00-01 Joukkueenjohtaja Nikupaavo Antti @: nikupa@netti.fi
tel:
B-pojat 00-01 Valmentaja HAKALA PETRI @: petri.hakala@kotinet.com
tel:0408610696
D-pojat 04 Valmentaja Himanka Jukka @:
tel:0440607102
B-pojat 00-01 Valmentaja Sinkkonen Samuli @: samuli.sinkkonen@kotinet.com
tel:
B-pojat 00-01 Rahastonhoitaja Päivärinta Pia @: pia.paivarinta@alavieska.fi
tel:
D-pojat 04 Jopox pääkäyttäjä Himanka Jukka @:
tel:0440607102
D-pojat 05 Joukkueenjohtaja Siermala Suvi @: suvi.vierimaa@wippies.com
tel:0400-539672
D-pojat 05 Valmentaja Niemi-Himanka Anu @: ann.k@luukku.com
tel:0400-722651
E-pojat 06 Joukkueenjohtaja Peltonen Esko @: ejpeltonen@outlook.com
tel:0440-683556
E-pojat 06 Vastuuvalmentaja Ekonkari Juha @: juha.ekonkari@luukku.com
tel:044-9699160
E-pojat 06 Valmentaja Heininen Tapio @: vasara67@gmail.com
tel:0503432717
E-pojat 07 Joukkueenjohtaja Heikkilä Markku @: markku.t.heikkila@gmail.com
tel:0400-669200
E-pojat 07 Vastuuvalmentaja Heikkilä Markku @: markku.t.heikkila@gmail.com
tel:0400-669200
E-pojat 07 Vastuuvalmentaja Reinikainen Tomi @: kpallo2007@gmail.com
tel:0445841175
E-pojat 07 Apuvalmentaja Karppinen Mauri @: maukka6998@gmail.com
tel:
E-pojat 07 Apuvalmentaja Uusitalo Tommi @: tommi.uusitalo@kotinet.com
tel:0442824176
F-pojat 08 Joukkueenjohtaja Juola Matti @: matti.juola@andament.fi
tel:0400589488
F-pojat 08 Joukkueenjohtaja Karekivi Jouko @: jouko.karekivi@stark-suomi.fi
tel:
F-pojat 08 Vastuuvalmentaja Nuorala Seppo @: sepnuo@gmail.com
tel:0407703254
F-pojat 08 Valmentaja Mölsä Sami @: molsa.sami@gmail.com
tel:
F-pojat 08 Huoltaja Ängeslevä Teemu @: teemu.angesleva@outlook.com
tel:0451119981
F-pojat 08 Rahastonhoitaja Peltola Ville @: ville.peltola@fsn.fi
tel:
Kalajoen Pallo
«  Toukokuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
 
Kategoriat